Advertisement

Świętuj pierwszą rocznicę Deadpoola z Ryanem Reynoldsem i…. papierem toaletowym!

Minął rok, odkąd solowy film z Deadpoolem w roli głównej zawitał do sal kinowych! Film Tima Millera z Ryanem Reynoldsem okazał się wielkim hitem zarabiając ostatecznie 783 miliony dolarów przy skromnym budżecie 58. Podejrzewa się, że gdyby trafił do chińskiej dystrybucji mliard byłby tylko formalnością. Ku chwale pierwszej rocznicy, Ryan Reynolds postanowił zaprezentować na instagramie zdjęcie ultramiękkiego papieru toaletowego sygnowanego marką Deadpool

deadpool ultra soft

Rok temu, wypuściliśmy Deadpoola. Naszym prezentem z tej okazji jest oczywiście papier – dodał pod zdjęciem

Zobacz również: Deadpool 2 – Pierce Brosnan w roli Cable’a?!

Przypominamy, że reżyserem kontynuacji Deadpoola jest twórca Johna Wicka, David Leitch. Od jakiegoś czasu nieprzerwanie trwają spekulację na temat roli głównego antagonisty sequela, Cable’a. Chęc wcielenia się w niego wyraził Stephen Lang, mówiło się także o Kyle’u Chandlerze. Niedawno internetową burzę wywołało wspólne zdjecie Reynoldsa, Hugh Jackmana (Wolverine) oraz byłego agenta 007, Pierce’a Brosnana. Oficjalnego potwierdzenia, dalej jednak nie mamy. 

Źródło: cosmicbooknews.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?