Samotni mężczyźni nie obejrzą Ciemniejszej strony Greya w jednym z irlandzkich kin!

Dziś Walentynki, więc jest to idealny moment na miły wieczór z ukochaną, najlepiej w kinie, przy jakimś dobrm filme o miłości. Niestety podobnie jak dwa lata temu wyrażenie film o miłości zostanie przez widzów źle zinterpetowane i zamiast La La Land czy nawet Sztuki kochania, wybiorą Ciemniejszą stronę Greya. Pewnie niewielka, ale jednak istnieje też grup samotnych mężczyzn, którzy pójdą bądź poszli na ten film. Kino Diamond w irlandzkim Navan by to jednak uniemożliwiło. Zyskało ono bowiem sławę jako to, które na Greya mężczyzn bez pary nie wpuszcza, a kobietą każe siedzieć co najmniej miejsce odstępu od wybranków.

Zobacz również: Dlaczego Ciemniejsza strona Greya nie jest idealną pozycją na Walentynki – recenzja filmu

Podobno bliskość pary podczas seansu miałaby sprawić, że kobiety mogłyby nie być w stanie zapanować nad sobą i zaczynać gorszyć innych uczestników seansu. Pracownik kina powołał się tutaj na informację dystrybutora, który nazwał film porno dla kobiet. Ci którzy oglądali film wiedzą że takie określenia o nim są mocno na wyrost. Zarządzający placówką w Navan raczej go nie widzieli. ‚

Opis dystrybutora produkcji: Druga część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Anastasii przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana… 

Ciemniejsza strona greya

Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w dwóch kolejnych odsłonach opartych na trylogii autorstwa E. L. James. Pierwsza z kontynuacji zatytułowana jest Ciemniejsza strona Greya a druga Fifty Shades Freed. W obsadzie produkcji znajdują się ponadto: Kim Basinger (Elena Lincoln – bohaterka wprowadziła Greya do świata BDSM), Eric Johnson (rywal tytułowego amanta – Jack Hyde), Bellę Heathcote (Leila – była kochanka Christiana), Robinne Lee (menadżerka w firmie Greya), Hugh Dancy (dr. John Flynn – psychiatra miliardera), Fay Masterson, Luke Grimes, Eloise Mumford, Max Martini, Tyler Hoechlin, Rita Ora i Marcia Gay Harden. Wiadomo również, że w trzeciej części pojawi się jeszcze Arielle Kebbel jako wyzywająca pani architekt – Gia Matteo.

Ciemniejszą stronę Greya możemy oglądać w kinach od piątku, 10 lutego.

źródło: Daily Mail / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?