Advertisement

The Predator – ruszają zdjęcia do filmu! Kategoria „R” potwierdzona!

Shane Black (Iron Man 3, Nice Guys. Równi goście), skupiony jest obecnie na swojej najnowszej produkcji. Jest nią The Predator, czyli kolejny sequel hitu z Arnoldem Schwarzenegerem w roli głównej z 1987 roku. Reżyser ogłosił dziś na swoim Twitterze, że zdjęcia do filmu właśnie się rozpoczęły! Ekipa filmowa znajduje się obecnie w Vancouver, gdzie powstaną pierwsze ujęcia kosmicznego łowcy.

 

Black potwierdził ponadto to, co wielu fanów miało nadzieję usłyszeć: film otrzyma kategorię „R”. Oznacza to, że twórcy nie muszę przejmować się brutalnością przedstawianych scen, bowiem będą one przeznaczone jedynie dla widzów dorosłych. Czy dzięki temu produkcja ma szansę okazać się lepsza, niż średnio oceniane Predators Nimróda Antala z 2010 roku? Na to liczymy! Wkrótce zapewne otrzymamy również oficjalne informacje o fabule widowiska. Pozostaje jedynie czekać.

predatorr

Na ten moment członkowie obsady The Predator to między innymi: Boyd Holbrook (Logan), Thomas Jane (Punisher) Olivia Munn (X-Men: Apokalipsa), Trevante Rhodes (Moonlight), Keegan-Michael Key (Keanu), Jacob Tremblay (Pokój) oraz Sterling K. Brown (American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona). Za scenariusz odpowiadał będzie Fred Dekker. Na temat fabuły wiadomo na razie niewiele – Holbrook ma być tym razem specjalistą od sztuki survivalu, który stanie do walki z potworem na przedmieściach wielkiego miasta.

The Predator trafi na ekrany kin 8 lutego 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net, twitter.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?