Król Artur: Legenda miecza – mamy najnowszy zwiastun!

Do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun nowego filmu Guya Ritchiego (Sherlock Holmes, Przekręt) z Charliem Hunnamem (Synowie Anarchii) w roli głównej o tytule Król Artur: Legenda miecza. Znajdziecie go poniżej. Dla cikawych muzyki w tle podpowiadamy, że jest to utwór grupy Led Zeppelin, Babe I’m gonna leave you.

https://www.youtube.com/watch?v=40wycr0oMYA

Zobacz również: The Lost City of Z – nowy plakat i zwiastun filmu o zaginionej cywilizacji

Opis dystrybutora (kino): Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem. 

Obsada: Charlie Hunnam (Król Artur), Jude Law (Vortigen), Eric Bana (Uther Pendragon), Dijmon Hounsou (Sir Bedivere), Astrid Berges-Frisbey (Ginewra), Annabelle Wallis (Maggie). 

Film wyreżyserował Guy Richie (Przekręt, Kryptonim U.N.C.L.E.) na podstawie scenariusza przygotowanego przez Joby’ego Harolda (Przebudzenie).

krol artur legenda miecza plakatfot. materiały prasowe

Król Artur: Legenda miecza zadebiutuje w kinach 12 maja.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?