Han Solo – pierwsze zdjęcie aktorów w Sokole Millenium!

Czekacie na nowe Gwiezdne Wojny? Epizod VIII trafi do kin już za 10 miesięcy! Nie zapominajmy jednak, że trwają właśnie zdjęcia do kolejnego spin-offu kultowej sagi, który opowie nam o losach Hana Solo! Do sieci trafiło właśnie pierwsze zdjęcie z planu produkcji, na którym możemy zobaczyć główną część obsady oraz reżyserów! A znajdują się oni… w kokpicie słynnego Sokoła Millenium! Od lewej widoczni na nim są: Woody Harrelson, Christopher Miller, Phoebe Waller-Bridge, Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, Phil Lord, Donald Glover, oraz oczywiście Chewbacca, którego odtwórca wciąż pozostaje nieznany. Warto zwrócić uwagę, że aktorzy są wyraźnie ucharakteryzowani (pomijając ubiór) na postacie, które grają, co widać np. po fryzurach Glovera i Ehrenreicha.

han solo cast photo

Zobacz również: Han Solo – gwiazda Westworld dołącza do obsady filmu?!

Film trafi do kin 25 maja 2018 roku. Reżyserią zajmują się twórcy LEGO Przygody – Chris Miller oraz Phil Lord. Scenariusz napisali Lawrance Kasdan i Jon Kasdan. Główną rolę zagra Alden Ehrenreich. Towarzyszyć mu będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Na ekranie zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych Wojen.

Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?