Nightwing otrzyma własny film! Reżyser LEGO Batman na pokładzie!

Dzisiaj studio Warner Bros postanowiło nas zaszczycić dwoma dobrymi nowinami. Pierwszą z nich juz znacie: reżyserem nowego Batmana ostatecznie zostaje Matt Reeves (Wojna o Planetę Małp). Druga z kolei mówi, że trwają właśnie negocjacje pomiędzy reżyserem animacji LEGO Batman, Chrisem McKayem, a studiem WB do objęcia reżyserskiego stołka solowego filmu z Nightwingiem w roli głównej! Za scenariusz zaś ma odpowiadać Bill Dubuque (Księgowy, Sędzia). 

Znalezione obrazy dla zapytania nightwing hush

Zobacz również: Matt Reeves powraca! The Batman w końcu otrzymuje reżysera!

Nightwing, którego prawdziwe nazwisko brzmi Dick Grayson, jest najbardziej znany jako pierwszy chłopak zakładający kostium Robina w komiksach DC. Swój debiut zaliczył na kartach Detective Comics #38  w kwietniu 1940 roku. Wtedy to po morderstwie rodziców poznał Bruce’a Wayne’a, który zrobił z niego swojego podopiecznego. Odtąd razem z Batmanem walczył z przestępczością w Gotham City. Więcej o owym bohaterze przeczytacie tutaj.

Film o Nightwingu będzie kolejnym widowiskiem należącym do DC Extended Universe. W tym roku na ekraniach kin zobaczymy Ligę Sprawiedliwości oraz Wonder Woman. Kolejnymi produkcjami będą The Flash, Aquaman, Cyborg, Green Lantern Corps, The Batman, Gotham City Sirens oraz kontynuacje Człowieka ze Stali i Legionu Samobójców

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?