Advertisement

Deadpool 2 – Russel Crowe w roli Cable’a?

Russel Crowe z pewnością jest aktorem, którego trudno nie kojarzyć. Gladiator, Piękny Umysł, Robin Hood oraz Człowiek Ringu to tytuły filmów, które zdecydowanie rozsławiły jego nazwisko na międzynarodową skalę. Ostatnio mogliśmy go widzieć również w filmach Człowiek ze Stali, gdzie wcielił się w ojca Supermana oraz Nice Guys: Równi Goście. Aktor niedawno odbył ciekawą konwersację z twórcą postaci Deadpoola Robem Liefeldem, który zapytał go, czy byłby zainteresowany wcieleniem się w podróżującego w czasie mutanta, Cable’a. Okazuje się, że jak najbardziej. Liefeld dodatkowo postanowił zaprezentować taką oto grafikę:

russel Ocrowe

W opisie pod owym obrazkiem został oznaczony również sam Ryan Reynolds. Crowe zatem napisał, że jeśli odtwóca głównej roli nie ma nic przeciwko takiemu castingowi, to znajdzie sposób, aby wprowadzić to w życie. Wygląda zatem na to, że jeśli studio zdecydowałoby się na wybór Russela, ten będzie gotowy by z marszu wyruszyć na plan. Oficjalne potwierdzenie castingowych plotek poznamy pewnie już niedługo, gdyż zdjęcia do Deadpoola 2 mają ruszyć 1 maja w Vancouver. Ryan Reynolds zapewniał, że fani będą zszokowani ostatecznym werdyktem. Zatem, czekamy!

Zobacz również: Logan: Wolverine – Sir Patrick Stewart również żegna się z X-Menami!

Reżyserem kontynuacji Deadpoola jest twórca Johna Wicka, David Leitch. Od jakiegoś czasu nieprzerwanie trwają spekulację na temat tego, kto oprócz Ryana Reynoldsa pojawi się w filmie. Niedawno na powierzchnię wypłynęło imię Kerry Washington, która rzekomo miałaby zagrać Domino. Aktora jednak plotek nie potwierdziła ani im nie zaprzeczyła. Z kolei chęć wcielenia się w rolę głównego antagonisty sequela, Cable’a, wyraził również Stephen Lang (Nie oddychaj), mówiło się także o Kyle’u Chandlerze (Manchester by the Sea). Niedawno jednak internetową burzę wywołało wspólne zdjęcie Reynoldsa, Hugh Jackmana (Wolverine) oraz Pierce’a Brosnana, które sugerowałoby, że były agent 007 miałby wcielić się w przeciwnika tytułowego bohatera. Jak na razie oficjalnie potwierdzono powrót Brianny Hildebrand (Ellie Phimister a.k.a Negasonic Teenage Warhead) oraz Karana Soniego (Dopinder a.k.a taksówkarz).

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: ecartelera.com

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?