Gambit ma szansę wystartować w następnym roku!

Jeden z prawdopodobnie najdłużej wyczekiwanych spin-offów serii X-Men, opowiadający historię Gambita – mutanta o zdolności ładowania przedmiotów energią kinetyczną – nie ma łatwej drogi. Projekt zdążyło opuścić już dwóch reżyserów: Rupert Wyatt oraz Doug Liman. Pojawiło się jednak światełko w tunelu, ponieważ scenarzysta X-Menów, Simon Kinberg twierdzi, że zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w następnym roku. 

Jeśli chodzi o Gambita, to jest to film, nad którym cały czas aktywnie pracujemy. Channing Tatum jest bardzo zaangażowany w projekt i planujemy rozpocząć zdjęcia w następnym roku. 

Pozostaje zatem jeszcze znaleźć reżysera godnego tego stanowiska. Póki co, Kinberg prowadzi negocjacje w związku z kolejnym filmem X-Menowego uniwersum, w którym miałaby mu przypaść rola scenarzysty oraz reżysera. Obecnie na małych ekranach możemy oglądać serial stacji FX, Legion, którego jest producentem wykonawczym. 

Znalezione obrazy dla zapytania gambit channing tatum

Zobacz również: Deadpool 2 – Russel Crowe w roli Cable’a?

W rolę Gambita ma wcielić się wspomnainy wcześniej Channing Tatum znany z filmu Step Up oraz 21 Jump Street. Kiedy ogłoszono obsadzenie go w głównej roli, niezastąpiony Boss Logic puścił wodze fantazji i pokazał nam prawdopodobny wygląd bohatera. Efekt jego prac widzimy na powyższej grafice.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?