Legion samobójców – zdjęcie zza kulis ujawnia inny kostium Harley Quinn!

Do sieci trafiło nowe zdjęcie zza kulis produkcji zatytułowanej Legion Samobójców, na którym mamy okazję zobaczyć inną wersję kostiumu Harley Quinn. Grafika pojawiła się w magazynie China Times, a dokładniej w artykule o tegorocznych Oscarach. Jak wam się ten strój podoba? Żałujecie, że nie pojawił się w filmie?

harley

Zobacz również: Wyciekły informacje o Batman: Arkham Insurgency

Tytułowy Legion Samobójców to złożona z najgroźniejszych czarnych charakterów świata grupa, stworzona przez amerykański wywiad w celu ochrony państwa pozalegalnymi środkami. Dysponując potężnymi zasobami rządowymi zostają wysłani na misję unieszkodliwienia enigmatycznej i niezwyciężonej istoty. Jednak co się stanie, gdy okaże się, że nie zostali wybrani po to by odnieść sukces, lecz by rząd mógł znaleźć kozła ofiarnego w przypadku niepowodzenia zadania? Zjednoczą się w obliczu przeciwności losu, czy każdy sam będzie musiał zatroszczyć się o siebie?

W głównych rolach wystąpili Will Smith (Ali, W pogoni za szczęściem), Margot Robbie (Wilk z Wall Street, Focus), Joel Kinnaman (House of Cards), Viola Davis (Służące), Jai Courtney (Zbuntowana), Jay Hernandez (Chętni na kasę), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Thor: Mroczny świat), Ike Barinholtz (Sąsiedzi), Scott Eastwood (Furia), Cara Delevingne (Papierowe miasta), Adam Beach (Kowboje i obcy) oraz Karen Fukuhara, która rolą w tym filmie zadebiutowała na srebrnym ekranie.

ss da 0003 f43f41adaa

Żródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Miłośniczka seriali i kina. W wolnym czasie czyta komiksy, kryminały i książki historyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?