• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Gavin O’Connor, reżyser odpowiedzialny za realizację nominowanego do Oscara dramatu Wojownik, powraca znakomitym filmem sensacyjnym w gwiazdorskiej obsadzie. Obraz z Benem Affleckiem w roli tytułowej zadebiutuje na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 28 lutego. W roli tytułowej w filmie wystąpił zdobywca dwóch Oscarów Ben Affleck (Argo), któremu partnerują laureat Nagrody Akademii J.K. Simmons (Whiplash), nominowana do Oscara Anna Kendrick (W chmurach) oraz nominowany do dwóch Nagród Akademii John Lithgow (Czułe słówka).

16904692 1397936763583953 4838008002836834217 o

Christian Wolff (Ben Affleck) to geniusz matematyczny, którego więcej łączy z liczbami niż z ludźmi. Pod przykrywką małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje jako niezależny księgowy dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie. Kiedy Wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu, prowadzony przez Raya Kinga (J.K. Simmons), zaczyna się nim coraz bardziej interesować, Christian podejmuje współpracę z legalnym klientem — nowoczesną firmą specjalizującą się w dziedzinie robotyki. Jej księgowa (Anna Kendrick) wykryła niezgodność opiewającą na miliony dolarów. Jednak, kiedy Christianowi udaje się uzyskać prawdziwy obraz sytuacji finansowej firmy i zbliżyć się do odkrycia prawdy, liczba ofiar zaczyna niebezpiecznie wzrastać.

W wydaniach 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray nie zabraknie także wyjątkowych materiałów dodatkowych:

  • Co siedzi w głowie Wolffa? – Odkryj sekrety wyjątkowego bohatera

  • Nauki behawioralne – Dowiedz się, jak autyzm wpływa na zachowanie Christiana Wolffa

  • Księgowy w akcji – Jest skrupulatny, szybki i śmiertelnie niebezpieczny. Eksperci od broni i numerów kaskaderskich wyjaśniają, w jaki sposób specjalistyczny trening pomógł Wolffowi wykorzystać wyjątkowe talenty i umiejętności.

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu facebook.com/MojeFilmyDVD

16998236 1398795430164753 4696619325921966198 n

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Powiązane Publikacje

Related Articles

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.