Godzilla: King of the Monsters – Vera Farmiga w obsadzie widowiska!

Ekipa filmu Godzilla: King of the Monsters stale się powiększa! Do Kyle’a Chandlera (Wilk z Wall Street, Super 8) i gwiazdy serialu Stranger Things, Millie Bobby Brown, dołącza Vera Farmiga znana z m.in filmów Obecność 1 i 2 oraz serialu Bates Motel. Według Variety aktorka ma zagrać rolę matki postaci młodej Brown. 

godzilla2014

Zobacz również: Kong: Wyspa Czaszki – gigantyczne potwory w nowym zwiastunie filmu

Godzilla: King of the Monsters będzie kontynuacją przeboju z 2014 roku zatytułowanego Godzilla, która na świecie zarobiła ponad 529 milionów dolarów. Za kamerą widowiska stanie Michael Dougherty, który na koncie ma już za sobą uznane przez krytyków produkcje grozy: Upiorna noc Halloween i Krampus. Duch świąt. Ponadto reżyser maczał swoje palce w komiksowych adaptacjach. Mowa tutaj o scenariuszach do X-Men 2, Superman: Powrót i X-Men: Apocalypse.

Godzilla: King of the Monsters powinna pojawić się w kinach 22 marca 2019 roku. Kolejnym widowiskiem z udziałem wspomnianego jaszczura zostanie prawdopodobnie crossover – Godzilla vs. Kong. Jego premiera wstępnie zaplanowana jest na 29 maja 2020 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images

Miłośniczka seriali i kina. W wolnym czasie czyta komiksy, kryminały i książki historyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?