• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Czy mityczny King Kong istnieje tylko w filmie? Grupa naukowców przekonuje się, że nie! Po przybyciu na tajemniczą wyspę na Pacyfiku muszą stanąć twarzą w twarz z wielką małpą i innymi potworami oraz… wygrać z nimi walkę. Jeśli chcesz przeżyć mrożące krew w żyłach przygody, zobacz film Kong: Wyspa Czaszki na gigantycznym ekranie IMAX w wersji 3D lub w sali ŠKODA 4DX. Premiera filmu już 10 marca. Bilety można kupić w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Grupa badaczy przybywa na tajemniczą wyspę, gdzie mity łączą się z nauką. Nie wiedzą, że wkraczają na teren Konga - tutejszego króla i boga wyspy. Ich misja przemienia się w ostateczną walkę o przetrwanie, w której muszą się zmierzyć z gigantycznymi pająkami i latającymi stworami. Co więcej, pod ziemią żyją diabły – czaszkołazy. Czy ludzie wygrają walkę o życie?

To niesamowicie wciągający film. Kong został przez nas stworzony na nowo. Jakby mit stał się rzeczywistością. Kong mierzy ponad 30 metrów i jest prawdziwą bestią, jeśli mówimy o jego wielkości, wadze i możliwościach. Dlatego ten film najlepiej zobaczyć w IMAX – mówi aktor Tom Hiddleston. Z kolei reżyser Jordan Vogt - Roberts dodaje - Film w wersji IMAX przenosi widza na kompletnie wyższy poziom. Można wręcz się zatracić. A aktorka Brie Larson podsumowuje: To wyjątkowa historia o człowieku przeciwko naturze.

W filmie wystąpili m.in. Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, Corey Hawkins, John Goodman. Za reżyserię odpowiada Jordan Vogt - Roberts (Królowie lata).

Jeśli chcesz zobaczyć spektakularne efekty specjalne, sceny pojedynków z potworami tak wielkimi, że wychodzą z ekranu kinowego lub spojrzeć prosto w oczy mitycznemu Kongowi, Cinema City zaprasza na pokazy na gigantycznych ekranach IMAX w wersji 3D. Z kolei wielbiciele naprawdę ostrych wrażeń będą zachwyceni odbiorem filmu w salach ŠKODA 4DX. Dzięki rewolucyjnej technologii, która oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów, widzowie fizycznie poczują np. wiatr, krople wody lub zapach dżungli. Z kolei ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania są doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie i powodują, że widzowie mogą przenieść się w sam środek akcji i uczestniczyć w walce z Kongiem!

kongpromoFot. Materiały prasowe

Kong: Wyspę Czaszki można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w technologii IMAX 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza i Manufaktura Łódź, oraz w wersji 4DX w kinach: Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Źródło: Informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.