• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Nieśmiertelność to przekleństwo! Przekonał się o tym superbohater Wolverine, wzorowany na przebojowej serii komiksowej o X-Menach. Zobacz jak fenomenalny Hugh Jackman po raz ostatni wciela się w rolę Logana: bohatera, który stał się legendą. Piękne krajobrazy, pościgi samochodów przyszłości i spektakularne sceny walki. Więcej, mocniej i silniej przeżyjesz, oglądając film na gigantycznym ekranie IMAX lub w sali ŠKODA 4DX. Premiera filmu już 3 marca. Bilety można kupić w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Ludzka historia o mutantach: 2029 rok. Mutantów już właściwie nie ma. Przygnębiony i odcięty od świata Logan żyje i zapija smutki w kryjówce gdzieś przy granicy z Meksykiem. Zarabia jako kierowca do wynajęcia. Pewnego dnia pojawia się młoda mutantka, ścigana przez mroczne siły. Logan bierze udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów. Ta misja zaprowadzi go do jego przeznaczenia.

Seria filmowa o Wolverine, jednej z najbardziej złożonych i mrocznych postaci komiksowych w historii, to nie tylko zapierające dech w piersiach sceny akcji, ale i studium wewnętrznych konfliktów głównego bohatera.

Zawsze uważałem, że siła X-Menów, w tym Wolverine'a, tkwi w ich człowieczeństwie, a nie supermocach - mówi Hugh Jackman, odtwórca głównej roli. Logan to najbardziej wnikliwe, szczere i prawdziwe spojrzenie na Wolverine'a ze wszystkich części serii.

Chcieliśmy, by stanowiła pewnego rodzaju odrębność. Jest najbardziej realistyczna ze wszystkich filmów o X-Menach, a może i ze wszystkich ekranizacji komiksów. Jest bardzo ludzka - dodaje aktor.

Cinema City zaprasza na pokazy filmowe na gigantycznych ekranach IMAX, dzięki którym ekscytujące sceny walki będą jeszcze bardziej spektakularne, kolory krajobrazów - od pustynnych terenów El Paso przez Nowy Meksyk, Teksas, Oklahomę, Kansas i Dakotę Południową - jeszcze bardziej nasycone, a muzyka czystsza i bardziej emocjonująca. Z kolei wielbiciele naprawdę ostrych wrażeń będą zachwyceni odbiorem filmu w salach ŠKODA 4DX, gdzie przeniosą się w sam środek walki mutantów! Dzięki rewolucyjnej technologii, która oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów, widzowie fizycznie poczują wiatr, krople wody czy różnorodne zapachy. Z kolei ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania są doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, a widzowie poczują się, jakby siedzieli w autach przyszłości i odbywali hardkorową jazdę po pustyni!

LoganpromoFot. Materiały prasowe

W filmie występuje Hugh Jackman, Patrick Stewart, Stephen Merchant, Boyd Holdbook, Richard E. Grant, Dafne Keen. Za kamerą stanął James Mangold, twórca m.in. Spaceru po linie, Przerwanej lekcji muzyki, 3:10 do Yumy.

Logan: Wolverine można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D, w technologii IMAX w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza i Manufaktura Łódź, oraz w wersji 4DX w kinach: Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Źródło: Informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.