• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun ekranizacji kultowej cyberpunkowej mangi autorstwa Tsutomu Nihei - Blame!. Film dostępny będzie dla użytkowników serwisu streamingowego od 20 maja. 

Akcja Blame! osadzona jest w dalekiej przyszłości, w której niedobitki ludzkości mieszkają wewnątrz Megastruktury, ogromnego, mrocznego i niebezpiecznego labiryntu. Bohaterem filmu jest Killy, tajemniczy samotnik o ciele dziecka, który przemierza kolejne kondygnacje w poszukiwaniu genu terminala sieciowego, aby uratować ludzkość.

blame anime manga netflix kadr zwiastun film 2Killy - fot. kadr ze zwiastuna Blame!

Za reżyserię dystopii odpowiada Hiroyuki Seshita. Scenariusz przygotował sam autor mangi Tsutomu Nihei. Będzie to ich kolejna współpraca po sukcesie Knights of Sidonia, serialu anime science-fiction (produkcja jest dostępna na Netflixie z polskimi napisami). Udział w produkcji wzięło również japońskie studio animacji Polygon Pictures.

Zobacz również: Blame! - pierwszy zwiastun anime

Manga Blame! zadebiutowała na rynku w 1998 roku i doczekała się 10 tomów. Od 2016 roku nakładem polskiego wydawnictwa J.P Fantastica ukazują się w Polsce jej kolejne tomy.

Źródło: youtube / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Blame!

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.