• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Na youtube'owym koncie Framestore pojawił się klip, który ukazuje powstawanie efektów specjalnych, jakich doświadczyliśmy w Doktorze Strange'u. Sami zobaczcie, ile pracy studio włożyło, by na ekranie pojawiła się 'prawdziwa' magia:

Przypominamy także, że Doktor Strange pojawi się na polskim rynku na nośnikach DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D oraz Blu-ray 3D (Steelbook) już 15 marca.

Fot: materiały prasowe

Fot: materiały prasowe

Fot: materiały prasowe

11355402-2804450968512937.jpgFot: materiały prasowe

 

Zobacz również: Legion samobójców - Dziesiątki szkiców koncepcyjnych! Scarecrow miał pojawić się w filmie?

Opis produkcji: Film przedstawia historię utalentowanego i cenionego neurochirurga, Stephena Strange'a (Cumberbatch). Rzeczony bohater odkryje w obrazie ukryty świat magii oraz alternatywne wymiary po tragicznym wypadku samochodowym, w wyniku którego straci czucie w dłoniach, co uniemożliwi mu dalszą pracę w branży medycznej. Z siedzibą umiejscowioną w Greenwich Village - dzielnicy mieszkalnej na Manhattanie w Nowym Jorku, tytułowy doktor jest zmuszony odłożyć swoje wielkie ego na bok i powziąć na barki rolę pośrednika pomiędzy realnym światem oraz ukrytą przed oczami ludzi rzeczywistością, wykorzystując szeroki wachlarz metafizycznych zdolności oraz artefaktów w obronie Kinowego Uniwersum Marvela. 

D 1fot. mat. prasowe

Obsada: Benedict Cumberbatch (Dr Stephen Strange), Tilda Swinton (Przedwieczny), Benedict Wong (Wong - sługa tytułowego bohatera), Chiwetel Ejiofor (Baron Karl Mordo), Rachel McAdams (Christine Palmer), Michael Stuhlbarg (Nicodemus West), Mads Mikkelsen (Kaecilius - główny antagonista obrazu), a także Scott Adkins i Amy Landecker, których role nie zostały jeszcze ujawnione.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Patryk Supeł

Patryk Supeł Supeł

Redaktor

O mnie:


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.