• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Porady na zdrady, najnowsza komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, zgromadziła w premierowy weekend 131 704 widzów, dzięki czemu była najchętniej oglądaną produkcją w ubiegły weekend w polskich kinach. Jest to zbliżony wynik do poprzedniej komedii reżysera, Dzień dobry, kocham Cię!, która w swój premierowy weekend w 2014 roku zgromadziła 137 756 widzów.

Zobacz równieżPorady na zdrady - recenzja polskiej komedii!

Opis produkcji: Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę "przeciwnika", bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

Premiera filmu odbyła się 24 lutego.

Źródło: Boxoffice.pl / Ilustracja wprowadzenia: Magdalena Rzymanek / Tomasz Paczkowski

 

Wiesz, co z tym zrobić


Maciej Lewiński

Maciej Lewiński

Stały współpracownik

O mnie:

Entuzjasta kina oraz pasjonat Box Office. W wolnym czasie prowadzi statystki międzynarodowych wyników finansowych filmów. Student Szkoły Głównej Handlowej.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.