Czy ujrzymy Logana w czerni i bieli? Reżyser odpowiada!

Logan: Wolverine, najnowszy i prawdopodobnie ostatni film z Hugh Jackmanem w roli mutanta o adamantowym szkielecie nie miał jeszcze oficjalnej premiery, ale już dobiegają do nas wieści o jego wersji pudełkowej. Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie te czarno-białe zdjęcia na początku promocji produkcji wyglądały świetnie i znakomicie oddawały mroczny i ponury ton historii Rosomaka. W kinach Logana zobaczymy oczywiście w kolorze, ale jego reżyser nie ukrywa, że chciałby, aby czarno-biała wersja ujrzała światło dzienne. W odpowiedzi na pare twittów, w których fani domagają się takiej edycji filmu, James Mangold napisał krótko:

Pracuję nad tym.

Cóż, trzeba zatem mieć nadzieje, że reżyser dotrzyma słowa, bowiem czerń i biel na ekranie byłaby dodatkową wisienką na torcie tego filmu. Ostatnio taki zabieg zastosował George Miller, wydając na Blu-Raya swoje ostatnie arcydzieło Mad Max: Na drodze Gniewu w wersji Black and Chrome Edition. 

Zobacz również: Logan: Wolverine – przedpremierowa recenzja filmu z Berlinale 2017!

Opis dystrybutora (kino): Zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci X-Men żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor Charles Xavier (Patrick Stewart – seria Star Trek), znany jako Profesor X, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.

Obsada widowiska: Hugh Jackman – Logan / Wolverine, Patrick Stewart – Charles Xavier / Profesor X, Richard E. Grant – Dr Zander Rice, Boyd Holbrook – Donald Pierce, Stephen – Merchant Caliban, Dafne Keen – Laura Kinney / X-23, Doris Morgado – Maria i Elizabeth Rodriguez – Gabriela.

C3GcvwpXEAALexzFot. materiały prasowe

Polska premiera filmu Logan: Wolverine odbędzie się 3 marca 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?