Advertisement

Obcy: Przymierze – rozszerzony zwiastun dla dorosłych!

W sieci zadebiutowała właśnie rozszerzona wersja najnowszego zwiastuna Obcy: Przymierze. Jako że jest ona przeznaczona dla widzów dorosłych, znalazło się w niej kilka dodatkowych scen, brutalniejszych i bardziej drastycznych od tych, które widzieliśmy w opublikowanej kilka dni temu zapowiedzi. Nie zabrakło również wulgaryzmów. Warto przypomnieć, że wedle słów samego reżysera – Ridleya Scotta – cały film otrzyma kategorię „R”. Oznacza to, że będzie przeznaczony wyłacznie dla dorosłych widzów. Krwi w nim więc na pewno nie zabraknie, podobnie jak w poniższym zwiastunie:

https://www.youtube.com/watch?v=sL2LWNtn3uY

Zobacz również: Zobacz prolog poprzedzający film Obcy: Przymierze!

Obsada: Demián Bichir, Katherine Waterston, Danny McBride, Billy Crudup, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Carmen Ejogo, Callie Hernandez, Naomi Rapace, Michael Fassbender, James Franco.

Produkcja to drugi rozdział zaplanowanej trylogii stanowiącej prequel wydanego w 1979 roku klasyka kina science fiction pt. Obcy – 8. pasażer Nostromo. Obraz skupi się na losach kolonialnego statku – Przymierze, wysłanego na odległą planetę po drugiej stronie galaktyki. Na miejscu załoga odkrywa prawdziwe piekło pod pozorną postacią pożądanego przez nich raju. Na drodze członków statku wkraczających w mroczny i niebezpieczny świat staje syntetyczny David – ocalały z  przeklętej ekspedycji Prometeusza.

obcy przymierze plakat 2fot. materiały prasowe

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Jack Paglen (Transcendencja) i Michael Green (Zielona Latarnia). Produkcja zadebiutuje w kinach 19 maja.

Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: ALIEN: COVENANT Official Red Band Trailer #2 (2017) Ridley Scott Sci-Fi Horror Movie HD

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?