• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Nominowany do tegorocznych Oskarów Ryan Gosling (La La Land, The Nice Guys. Równi goście) wraz z Waypoint Entertainment Kena Kao i Anonymous Content zajmą się wyprodukowaniem ekranizacji bestsellerowej powieści graficznej Jeffa Lemire'a zatytułowanej The Underwater Welder. Producentami wykonawczymi będą: Jeff Lemire, Chris Staros (redaktor naczelny Top Shelf) oraz Ted Adams (prezes i wydawca IDW Publishing). Nie jest to pierwszy projekt, który zostanie wyprodukowany przez Goslinga. Ma już na swoim koncie m.in. Lost River - jego reżyserski debiut, Blue Valentine (reż. Derek Cianfrance) oraz Tylko Bóg wybacza (reż. Nicolas Winding Refn). Sam aktor pojawi się niebawem w filmie Song to Song w reżyserii Terrence'a Malicka, a w październiku wystąpi u boku Harrisona Forda w Blade Runner 2049.

Underwater welder comicFot. Jeff Lemire's Blog

The Underwater Welder skupia się na Jacku Josephie pracującym jako podwodny spawacz naprawiający platformy wiertnicze. W domu, żona Jacka spodziewa się przyjścia na świat ich syna, jednak bohater nie czuje się przygotowany do roli ojca. Pewnej nocy, podczas nurkowania w oceanie wydarza się jednak coś niewyjaśnionego. Życie Jacka zmienia się na zawsze, gdy spotyka tajemniczą i nadprzyrodzoną siłę. Powieść graficzna skupia się na relacji między ojcem, a synem, życiu i śmierci oraz pamięci, rzeczywistości i skarbach znajdujących się głęboko pod powierzchnią.
 
Źródło: ComingSoon.net, TopShelfProductions / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.