Ryan Gosling zajmie się ekranizacją powieści graficznej

Nominowany do tegorocznych Oskarów Ryan Gosling (La La Land, The Nice Guys. Równi goście) wraz z Waypoint Entertainment Kena Kao i Anonymous Content zajmą się wyprodukowaniem ekranizacji bestsellerowej powieści graficznej Jeffa Lemire’a zatytułowanej The Underwater Welder. Producentami wykonawczymi będą: Jeff Lemire, Chris Staros (redaktor naczelny Top Shelf) oraz Ted Adams (prezes i wydawca IDW Publishing). Nie jest to pierwszy projekt, który zostanie wyprodukowany przez Goslinga. Ma już na swoim koncie m.in. Lost River – jego reżyserski debiut, Blue Valentine (reż. Derek Cianfrance) oraz Tylko Bóg wybacza (reż. Nicolas Winding Refn). Sam aktor pojawi się niebawem w filmie Song to Song w reżyserii Terrence’a Malicka, a w październiku wystąpi u boku Harrisona Forda w Blade Runner 2049.

Underwater welder comic

The Underwater Welder skupia się na Jacku Josephie pracującym jako podwodny spawacz naprawiający platformy wiertnicze. W domu, żona Jacka spodziewa się przyjścia na świat ich syna, jednak bohater nie czuje się przygotowany do roli ojca. Pewnej nocy, podczas nurkowania w oceanie wydarza się jednak coś niewyjaśnionego. Życie Jacka zmienia się na zawsze, gdy spotyka tajemniczą i nadprzyrodzoną siłę. Powieść graficzna skupia się na relacji między ojcem, a synem, życiu i śmierci oraz pamięci, rzeczywistości i skarbach znajdujących się głęboko pod powierzchnią.
 
Źródło: ComingSoon.net, TopShelfProductions / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?