• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Armie Hammer, aktor najbardziej kojarzony z roli Tylera i Camerona Winkelvossów w The Social Network, jest od jakiegoś czasu brany pod uwagę jako Hal Jordan/Zielona Latarnia w nadchodzącym filmie zatytułowanym Green Lantern Corps. Poprzednio, tj. w 2015 roku, wystąpił wraz z Henry'm Cavillem w Kryptonimie U.N.C.L.E., jednak jego możliwy udział w DC Extended Universe był brany pod uwagę dużo wcześniej, o czym wspomniał Umberto Gonzalez na łamach The Wrap. Warner Bros. nie potwierdziło jeszcze angażu Hammera do roli Zielonej Latarni.

Zobacz również: Poznaliśmy nazwiska scenarzystów i tożsamości głównych bohaterów Green Lantern Corps!

Na twitterowym profilu Hammera jeden z fanów zapytał aktora, czy wcieli się on w Hala Jordana w DCEU. Nie padła co prawda jednoznaczna odpowiedź, jednak na uwagę zasługuje ciekawe nawiązanie padające w pytaniu. Wspomniane "50 szkockich jajek" odwołuje się bowiem do wyzwania, jakiego musiał się podjąć bohater Nieugiętego Luke'a (1967), w którego wcielił się Paul Newman. Za pośrednictwem Instagrama z Hammerem droczy się natomiast Henry Cavill, który opublikował dwa zdjęcia przedstawiające Hala Jordana natychmiast polubione przez jego kolegę.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: The Wrap

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.