• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jak się okazuje prawa do krótkometrażowego filmu zatytułowanego Rise w reżyserii Davida Karlaka zostały przejęte przez Johnny'ego Lina (studio Fimula) oraz Briana Olivera (studio Cross Creek) od studia Warner Bros. Lin oświadczył, że wraz z Brianem są "niezwykle zadowoleni z możliwości stworzenia marki na podstawie popularnego filmu krótkometrażowego Davida Karlaka i mają nadzieję na rozpoczęcie długotrwałej relacji producenckiej oraz finansowej". Pięciominutowy film powstał na podstawie scenariusza Davida Karlaka (wykonał on efekty specjalne do Krwawej uczty i Kolekcjonera) współpracującego z Marcusem Dustanem oraz Patrickiem Meltonem (seria Piła).

Zobacz również: Internet oddaje hołd Antonowi Yelchinowi!

W Rise wystąpili nieżyjących już Anton Yelchin (W ciemność. Star Trek, Star Trek: W nieznane, Terminator: Ocalenie) oraz Rufus Sewell (Człowiek z Wysokiego Zamku). Akcja filmu skupia sie na przedstawieniu "dystopijnej przyszłości, w której próba stworzenia przez człowieka sztucznej inteligencji wymknęła się spod kontroli i doprowadziła do wojny między maszynami, a ludźmi". Dowiadujemy się, że SI powstało w 2017 roku, jednak wydarzenia opowiedziane w obrazie rozgrywają się 26 lat później, kiedy dochodzi do konfliktów pomiędzy "sztucznymi", a człowiekiem. Bohater, w którego wcielił się Yelchin jest "sztucznym", który przekonuje, że jemu podobni mają uczucia i są obiektami prześladowań ludzi. Wkrótce dochodzi do wojny po tym, jak sztuczna inteligencja zabija człowieka w samoobronie.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.