• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Na planie remake'u Suspirii dostrzeżono nieznanego dotąd starszego aktora. Okazuje się jednak, że to słynąca z zamiłowania do eksperymentowania ze swoim wyglądem Tilda Swinton. Charakteryzacja dodała 56-letniej aktorce przynajmniej dodatkowe 25 lat, a w okularach z grubą czarną opawką oraz obszernym czarnym płaszczy i czapce była niemal nie do rozpoznania. Według obsady Swinton ma zagrać postać Madame Blanc, być może dlatego męskie na pierwszy rzut oka ucharakteryzowanie, może budzić takie skofundowanie.

Zobacz również: Tilda Swinton - jak dobrze ją znasz? Infiltracja #62

Suspiria to remake włoskiego horroru z 1977 roku, który wyreżyseruje Luca Guadagnino. Tilda Swinton współpracowała już z nim podczas kręcenia filmów Jestem miłością oraz Nienasyceni. Horror opowiada o młodej baletnicy, przybywającej do prestiżowej europejskiej szkoły. Na miejscu okazuje się jednak, że szkoła ma swoja mroczne sekrety, które zaczną wychodzić na jaw po serii krwawych mordów. W produkcji zobaczymy także m.in. Dakotę Johnson, Chloë Grace Moretz oraz Mię Goth.

Źródło: etonline.com / Ilustracja wprowadzenia: Splash News

 

Wiesz, co z tym zrobić


Marta Kucharska

Marta Kucharska

O mnie:

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z zawodu i zamiłowania dziennikarka swoją specjalizację upatrująca w elektronicznej rozrywce. W pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.