• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Kontynuacja animacji Ralph Demolka właśnie doczekała się pierwszej nowej gwiazdy w głosowej obsadzie, którą jest kojarzona przede wszystkim z serialu Brzydula Betty Ana Ortiz. Niestety niewiele wiadomo o roli wspomnianej aktorki w sequelu udanej produkcji, jednak portal Tracking Board spekuluje, iż będzie on niewielka i prawdopodobnie mało znacząca dla omawianego filmu.

358982 1.1Fot. Disney

Zobacz również: Star Wars Rebelianci oficjalnie z czwartym sezonem!

Mimo iż Ortiz jest pierwszą oficjalnie ogłoszoną, nową gwiazdą animacji, to wiemy, iż w obrazie podłożą swoje głosy również John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer i Alan Tudyk, którzy zwyczajnie po raz drugi odtworzą swoje role znane z oryginału.

Pierwsza część familijnej produkcji zarobiła 471 milionów w globalnym box offisie. Kontynuacja obrazu została zatem ogłoszona zaledwie po upływie kilku tygodni od uroczystej premiery oryginału. Wiemy już również, kiedy sequel oficjalnie trafi do kin. Przewidziana data premiery to 9 marca 2018 rok.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: LifeTime Television

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.