• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Logan: Wolverine podbija już nie tylko serca zagorzałych fanów wszystkiego, co związane z X-Menami, ale też tych, którzy nie są wielkimi fanami tego uniwersum. Ostatnio okazało się, że notuje też fantastyczne wyniki finansowe. Okazuje się jednak, że oprócz tego co zobaczyliśmy w kinie, przygotowana była scena, która miała wyjaśnić, co stało się z X-Menami.

W filmie dostajemy jedynie informację, że rok wcześniej stało się coś, co spowodowało, że słuch o mutantach zaginął. Wiemy też, że Charles Xavier miał w tym bezpośredni udział i miało to związek z jego mocą. Michael Green, jeden z autorów scenariusza odniósł się do tej sceny w jednym z wywiadów:

Uznaliśmy, że należy wyciąć tę scenę. Chcieliśmy sprawić, by świadomość, że coś się stało miało jak największy wydźwięk emocjonalny i uznaliśmy, że pozostawienie widza w nieświadomości da właśnie taki efekt. Tym samym oglądając wiemy, że doszło do wypadku, ale bez dokładnej retrospekcji nasze odczucia po obejrzeniu tego filmu są zupełnie inne.

Zobacz Również: Logan: Wolverine - Sir Patrick Stewart również żegna się z X-Menami?

Opis filmu: Zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci X-Men żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor Charles Xavier (Patrick Stewart - seria Star Trek), znany jako Profesor X, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów. Film jest już w polskich kinach.

Źródło: Comicbookmovie.com/Fotografia wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.