• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W czasie gdy ekranizacje komiksów z kategorią wiekową “R” mają coraz większą rację bytu, scenarzysta i rysownik komiksowy, Todd McFarlane, postanowił podzielić się z fanami nowinkami na temat filmowego wskrzeszenia swojego najpopularniejszego dziecka - Spawna.

Według niego Spawn ma potencjał na bycie naprawdę mrocznym filmem z R-ką. Podczas Emerald City Comic Con, na którym był również Stan Lee, McFarlane nie mógł ukryć swojej ekscytacji projektem.

Pozwólcie, że Wam to zobrazuję. Chcę aby ten film był mroczną opowieścią z kategorią wiekową R. Są filmy z PG-13, ale jest też Deadpool i Logan, a my zamierzamy uplasować się zaraz obok nich. Będzie mrocznie i paskudnie.

Rozmawiałem już ze Stanem (Lee) i on jest gotów pracować nad tym projektem.

spawnfot. materiały prasowe

Zobacz również: Deadpool 2 - oficjalny teaser filmu!

Tod McFarlane nie mógł zdradzić więcej informacji, ale obiecał, że więcej szczegółów dowiemy się podczas San Diego Comic Con. Co ciekawe poprzednim razem, gdy twórca wypowiadał się o filmie, nie był do końca pewny czy jakieś studio będzie chciało podjąć się stworzenia tego filmu. Teraz wygląda na to, że McFarlane jest pewny swego i prędzej czy później dostaniemy kolejny film o Spawnie.

Źródło: Heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.