Advertisement
Advertisementpixel

Kong: Wyspa Czaszki – co znajdziemy w scenie po napisach? Spoilery!

W sieci pojawił się opis sceny, którą będziemy mogli obejrzeć po napisach końcowych filmu Kong: Wyspa Czaszki. Scena nie była prezentowana w pierwszych pokazach dla prasy, jednak jej opis poznaliśmy dzięki serwisowi flickeringmyth.com, który wziął udział w londyńskiej premierze filmu. Jeżeli łakniecie nowych informacji o Królu Małp, znajdziecie go poniżej, ale uwaga na spoilery!

Zobacz również: Jurassic World 2 – Geraldine Chaplin dołącza do obsady filmu!

Kong Skull Island 18

Scena rozpoczyna się czarnym ekranem i słowami Jamesa Conrada (postać Toma Hiddlestona): „Dlaczego siedzicie tak w ciemności? Podoba Wam się to?”. W pierwszej chwili możemy te słowa rozumieć oczywiście jako żart, skierowany do ludzi siedzących w ciemnej jeszcze sali kinowej i czekających na scenę końcową. Później okazuje się jednak, że zwraca się on do ludzi za lustrem. Conrad wraz z Mason Weaver (bohaterka Brie Larson) są przez nich obserwowani. Jest to bowiem fragment przesłuchania przez firmę Monarch, którą poznaliśmy już w ostatniej odsłonie Godzilli.

W dalszej części, po złożeniu obietnicy, że nie przekażą żadnych informacji Rosjanom, zarówno bohaterowie, jak i widzowie dowiadują się, że King Kong nie jest jedynym królem na Ziemi. Razem z kolejnymi slajdami poznajemy kolejne potwory, które prawdopodobnie spotkamy w kolejnej produkcji (a może nawet produkcjach?) z tzw. MonsterVerse: Rodan, Mothra oraz Król Ghidorah. Na ostatnim ze zdjęć Godzilla walczy z Ghidorahem. Jest to także prawdopodobnie pierwsze zdjęcie z filmu Godzilla: King of Monsters, którego premiera zaplanowana jest na 22 marca 2019 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=DpwY4jB3Xno

Udajmy się w powrotną podróż do tajemniczej i niebezpiecznej wyspy będącej domem Króla Małp. Nowy film o przygodach rzeczonej bestii podąża śladami zespołu badaczy, (ich dowódcą jest postać odgrywana przez Toma Hiddlestona), którzy zapuszczają się w najbardziej zdradliwe i pierwotne ostępy wyspy, w celu odnalezienia brata lidera ekspedycji i mitycznego serum, konfrontując się po drodze z niezwykłymi stworzeniami.

Gwiazdami produkcji są: wspomniany Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John Goodman, Jing Tian, Corey Hawkins, Jason Mitchell, John Ortiz, Shea Whigham i Toby Kebbell.

Obraz Kong: Wyspa Czaszki wyreżyserował Jordan Vogt-Roberts na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa i Maxa Borensteina. John Jashni, Thomas Tull i Mary Parent zajęli się produkcją dzieła. Ponadto warto dodać, że wytwórnia Legendary obiecała, iż przedstawiona przez nich historia będzie honorowała fundamenty istniejącej tradycji King Konga, jednakże jej akcja zostanie osadzona w zupełnie odrębnej linii czasowej.

Kong: Wyspa Czaszki zadebiutuje w polskich kinach już 10 marca 2017 roku.

Źródło: flickeringmyth.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?