Obcy – kolejna odsłona ma już swój scenariusz i termin zdjęć?

Ledwo co ujrzeliśmy zwiastun do nowej odsłony Obcego, Obcy: Przymierze, a już mamy informację, że zdjęcia do kolejnej części mogą zacząć się już w przyszłym roku. Mimo to, że reżyser kultowej już sagi Obcy, Ridley Scott ma już 79 lat, to nie zamierza ustawać z produkcjami.

„Nie chcecie dwuletniej przerwy pomiędzy filmami, a więc jestem gotowy na przyszły rok.”

Oznacza to tyle, że jeszcze długo nie pożegnamy się z tym universum. Obcy: Przymierze trafi do kin 19 maja.alien covenant poster

Zobacz również: Obcy: Przymierze – rozszerzony zwiastun dla dorosłych!

Obsada: Demián Bichir (Nienawistna ósemka), Katherine Waterston (Wada ukryta), Danny McBride (Jaja w tropikach), Billy Crudup (Watchmen. Strażnicy), Jussie Smollett (Imperium), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (SelmaNoc oczyszczenia: Anarchia), Callie Hernandez (Maczeta zabija) Naomi Rapace, Michael Fassbender, James Franco. 

 Produkcja to drugi rozdział zaplanowanej trylogii stanowiącej prequel wydanego w 1979 roku klasyka kina science fiction pt. Obcy – 8. pasażer Nostromo. Obraz skupi się na losach kolonialnego statku – Przymierze, wysłanego na odległą planetę po drugiej stronie galaktyki. Na miejscu załoga odkrywa prawdziwe piekło pod pozorną postacią pożądanego przez nich raju. Na drodze członków statku wkraczających w mroczny i niebezpieczny świat staje syntetyczny David – ocalały z  przeklętej ekspedycji Prometeusza.

A wy czekacie na kolejne części Obcego? Piszcie w komentarzach!

Źródła: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

 

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?