Bright – trzy nowe zdjęcie promujące kolejny film Netflixa!

Platforma Netflix opublikowała trzy nowe zdjęcia promujące jej nadchodzący wielkimi krokami film Bright, w którym występuje m.in. Joel Edgerton jako Nicolas Jakoby, czyli pierwszy policjant ork w szeregach LAPD! Sprawdźcie fotosy poniżej.

c6qocxhu8aastfm

c6qodacvaaamw3n

c6qod7zuoae2cpj

Zobacz również: Pożegnanie z Hugh Jackmanem jako Wolverinem! Aktor dziękuje fanom!

Bright to kolejne przedsięwzięcie Davida Ayera – gościa odpowiedzialnego za średnio udany Legion Samobójców. Film zadebiutuje na platformie Netflix już w grudniu. Bright będzie również ponownym spotkaniem rzeczonego reżysera z Willem Smithem – obaj mieli przyjemność współpracować się na planie nieszczęsnego Legionu Samobójców. W obsadzie filmu znajduje się ponadto utalentowana Noomi Rapace.

Akcja obrazu dzieje się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie ludzie, orkowie, elfy oraz wróżki koegzystują razem ze sobą od niepamiętnych czasów. Ten thriller akcji wyreżyserowany przez Davida Ayera podąża śladami dwóch gliniarzy – człowieka Warda (Will Smith) oraz orka Jakoba (Joel Edgerton). Bohaterowie rozpoczną rutynowy nocny patrol, który jednoznacznie wpłynie na przyszłość ich światów. Walcząc zarówno ze swoimi osobistymi uprzedzeniami, jak i różnicami, a także nawałnicą wrogów, obaj będą musieli nauczyć się razem współpracować, w celu zapewnienia ochrony młodej elfce oraz zapomnianemu reliktowi, Ten bowiem w nieodpowiednich rękach może stać się niszczycielskim narzędziem.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?