Advertisement Advertisement
banner

Indiana Jones 5 – przygotujcie się na powrót zawadiackiego profesora!

Wygląda na to, że jednak doczekamy się kolejnej części opowiadającej o przygodach nieustraszonego Indiany Jonesa. Początkowo w sieci pojawiały się jedynie plotki, potem różnego rodzaju sugestie i wypowiedzi zainteresowanych potencjalnym projektem twórców, aż w końcu dzisiaj koncern Walt Disney Pictures oficjalnie zapowiedział piątą odsłonę traktującą o perypetiach kultowego śmiałka. Co więcej, na stronie rzeczonej wytwórni pojawiła się już nawet prawdopodobna data premiery przygodowego widowiska. Jest nią 19 lipca 2019 roku. W filmie sympatycy serii ponownie zobaczą w roli tytułowego bohatera charyzmatycznego Harrisona Forda, Z kolei reżyserią zajmie się sam, wielki Steven Spielberg. Zadowoleni? Warto tutaj dodać, że obraz wyprodukują Kathleen Kennedy oraz Frank Marshall. To na razie jedyne ujawnione informacje. Więcej danych odnośnie filmu powinno pojawić się w niedalekiej przyszłości. Obecnie możemy uzbroić się jedynie w cierpliwości i uważnie śledzić stronę Disneya w poszukiwaniu interesujących nas wiadomości. 

135562.1

Zobacz również: Margot Robbie zagra miłość Robin Hooda!

Ostatnim filmem z serii był Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki. Mimo iż produkcja nie cieszyła się zbyt wielkim uznaniem wśród krytyków, jak również podzieliła sympatyków przygód tytułowego bohatera, to i tak obraz zgarnął prawie 800 mln dolarów w globalnym box offisie, okazując się kasowym sukcesem.

Źródło: Oficjalna strona Walta Disneya / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?