• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Nowy projekt wytwórni Walt Disney Pictures pt. Mary Poppins Returns to sequel wydanego w 1964 roku filmu Mary Poppins, który powstał na podstawie oryginalnej serii powieści przeznaczonej dla dzieci autorstwa Pameli Lyndon Travers. Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Wam kolejne zdjęcia z planu produkcji, na których możecie podziwiać Emily Blunt jako Mary Poppins oraz Lina-Manuela Mirandę w roli Jacka. Już teraz widać ogromny wkład włożony w przygotowanie kostiumów i charakteryzację. Zresztą zobaczcie sami.

C6LrT HWAAAcN2SFot. Twitter

C6LrT9pWAAEXI3LFot. Twitter

C6LrT90XEAA6G9VFot. Twitter

Zobacz również: Rosjanie ograniczają, ale nie zakazują wyświetlania Pięknej i Bestii

Obsada familijnego widowiska składa się obecnie z: Emily Mortimer (Jane Banks), Bena Whishawa (Michael Banks), Emily Blunt (Mary Poppins), Lina-Manuela Mirandy (Jack), Meryl Streep (Topsy), Angeli Lansbury (Balloon Lady) i Colina Firtha (William Weatherall Wilkins). Ponadto warto wspomnieć, iż Dick Van Dyke (aktor znany m.in. z pierwowzoru omawianego widowiska) również pojawi się w kontynuacji kultowej Mary Poppins. Utalentowany filmowiec wystąpi w dobrze znanej fanom oryginału roli, a mianowicie odegra Pana Dawesa Jr., czyli prezesa Handlowego, Powierniczego, Pierwszego Banku, który obecnie prowadzony jest przez Williama Weatheralla Wilkinsa. Poza tym należy dodać, iż Mary Poppins Returns przedstawi widzom trzech nowych dzieci Banksów. W ich role wcielą się Pixie Davies (Osobliwy dom Pani Peregrine), Nathanael Saleh (Gra o tron) i debiutant Joel Dawson. 

Mary Poppins Returns ponownie zbierze ze sobą skład odpowiedzialny za udany musical zatytułowany Tajemnice lasu. Zatem obraz wyreżyseruje nominowany do Oscara oraz zwycięzca nagrody Emmy i DGA Rob Marshall. Jego produkcją zajmą się wspomniany twórca, laureat Emmy i Złotego Globa John DeLuca, a także nominowany do nagrody Akademii Filmowej, Emmy i Tony oraz zwycięzca Złotego Globa Marc Platt. Scenariusz napisze nominowany do Oscara David Magee w oparciu o serię Mary Poppins spod pióra P.L. Travers. Z kolei nominowany do nagrody Akademii Filmowej i zwycięzca Tony Marc Shaiman skomponuje zupełnie nowy soundtrack, a wraz z pomocą nominowanego do Emmy i uhonorowanego nagrodą Tony Scotta Wittmana sporządzi oryginalne piosenki.

Czerpiąc z bogactwa pani P.L. Travers, a dokładnie rzecz ujmując z jej siedmiu dodatkowych powieści, historia będzie miała miejsce w Londynie, w czasie Wielkiego Kryzysu (dokładnie wtedy zostały napisane wspomniane książki). Fabuła podąży śladami dorosłych już Jane i Michaela Banksów, którzy wraz z trójką dzieci drugiego z rzeczonych bohaterów zostają odwiedzeni przez enigmatyczną Mary Poppins po osobistej tragedii. Poprzez swoje magiczne zdolności oraz z pomocą jej oddanego przyjaciela, Jacka, tytułowa postać nakłania rodzinę do ponownego odkrycia radości i cudów brakujących w ich życiu.

mary poppins returns sequel 2018

Mary Poppins Returns pojawi się w polskich kinach już 25 grudnia 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia - Twitter

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.