• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Auli’i Cravalho, młodziutka aktorka, która użyczyła swojego głosu Moanie w niedawno powstałej animacji Disneya (Vaiana: Skarb oceanu) w wywiadzie z CinemaBlend przyznaje, że bardzo ucieszyłaby ją decyzja o kontynuacji filmu. Auli'i dodaje także, że bardzo chętnie jeszcze raz dołączyłaby do obsady.

Jestem gotowa na wszystko, co Disney postawi na mojej drodze, kocham Moanę...i jeżeli twórcy zdecydują się stworzyć dla niej kolejną przygodę, będę szczęśliwa, mogąc brać w tym udział. Marzę o tym, żeby zobaczyć więcej przygód Moany. Jest silna i niezależna.

Niestety produkcje Disneya stosunkowo rzadko doczekują się kontynuacji, ale mamy nadzieję, że tym razem zrobią dla nas wyjątek. 

moana princessFot. Kadr z filmu

Zobacz również: Vaiana: Skarb oceanu - pierwszy teaser nowej animacji Disneya

Opis dystrybutora (kino): Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego… 

Walt Disney Animation Studios prezentuje film Vaiana: Skarb oceanu. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

W obsadzie filmu znajdują się debiutantka Auli'i Cravalho z Oahu w roli tytułowej bohaterki - młodej dziewczyny, która wybiera się w pełną przygód morską wyprawę, oraz Dwayne Johnson (San Andreas) odgrywający w animacji śpiewającego półboga Maui, towarzyszącego wspomnianej bohaterce.

Film Vaiana: Skarb oceanu jest już dostępny w jakości HD, na DVD oraz Blu-ray.

Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Agnieszka Bar

Agnieszka Bar

Stały współpracownik

O mnie:

Miłośniczka podróży, kina, wspinaczki, dobrych książek i "Harry'ego Pottera". Z wykształcenia fizjoterapeuta.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.