• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Ostatnio mogliśmy ją oglądać jako dystyngowanego brytyjskiego szpiega podczas drugiej Wojny światowej czy sztywną panią naukowiec w Assassin's Creed. Jakby nie patrzeć Marion Cotillard kojarzona jest raczej z ról poważnych i wyniosłych dam (Oscar za Edith Piaf) lub twardo stąpających po ziemi realistek nie emanujących wulgarnie swoim seksapilem. Stąd być może aktorka postanowiła nieco zmienić lekko oziębły wizerunek i na swoim profilu na instagramie opublikowała niedawno między innymi takie oto poniższe dwa zdjęcia. Zmianę stylu widać chyba na pierwszy rzut oka.

marion cotillard, rock'n'roll

Warto jednak dodać, że seria fotek z dziubkiem i odsłoniętym dekoltem podpisana została tagiem wskazującym na film Rock'n'roll w reżyserii jej partnera, Guillaume Caneta. W tej produkcji sławni francuscy twórcy grają w pewnym sensie samych siebie i w konwencji zabawnej komedii próbują nieco odświeżyć swój wizerunek, radząc sobie z kryzysem wieku średniego. Komedia zadebiutowała już we fracuskich kinach, a poniżej możecie obejrzeć jej zwiastun, gdzie jednak nie widać przemiany ani Marion, ani Guillaume, najwyraźniej twórcy tej zapowiedzi ukryli przed widzami sporo informacji o filmie Rock'n'roll.

Zobacz również: ranking najlepszych ról Marion Cotillard

źródło: youtube.com; instagram.com / ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.