• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Pracę nad pierwszym filmem w całości poświęconej kobiecie będącej superbohaterem - Captain Marvel/Carol Danvers - rozpoczną się 8 stycznia 2018 roku w Atlancie (tam kręcono również Avengers: Infinity War). My Entertainment Weekly dołączył krótki blurb, jednak wydaje się on przypominać biogram postaci komiksowej, a nie fabułę filmu: "Po starciu z Kree, Carol Danvers nieświadomie została narażona na działanie pozaziemskiego promieniowania, które zmieniło ją w supersilnego wojownika. Jako Ms. Marvel stała się jednym z najpotężniejszych i najbardziej znanych członków Avengersów. Ostatnio, przyjęła także miano Captain Marvel". Główną rolę w filmie zagra Brie Larson, a scenariusz przygotuje Nicole Perlman i Meg LeFauvis.

 Captain Marvel headerFot. Slash Film

Zobacz również: Brie Larson o przygotowaniach do roli Captain Marvel

Premiera Captain Marvel zapowiedziana jest na 8 marca 2019 roku. Wciąż nie wiemy kto wyreżyseruje film. Bohaterka powróci również dwa miesiące później w czwartej części Avengers, która zapowiedziana jest na 8 maja 2019 roku. U jej boku prawdopodobnie zobaczymy nowy skład Avengers, złożony z takich bohaterów, jak Black Panther, Doctor Strange, Ant-Man i Wasp, Spider-Man i być może kogoś z ekipy Strażników Galaktyki.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.