• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Do premiery filmu Thor: Ragnarok pozostało osiem miesięcy, a my znamy jedynie ogólny zarys fabuły filmu. Dzisiaj ta sytuacja nieco się zmieniła - główni bohaterowie filmu pojawili się bowiem na okładce magazynu Entertainment Weekly! Jest to pierwsze oficjalne zdjęcie Thora, Heli oraz Valkyrii. Materiał do sprawdzenia poniżej:

Thor OkładkaFot. Materiały Prasowe

Zobacz również: Thor: Ragnarok - Tom Hiddleston chwali reżysera i zapowiada powrót Lokiego

Opis fabuły: W filmie Thor: Ragnarok, Thor więziony jest w odległym zakątku uniwersum, gdzie nie ma dostępu do swojego młota, Mjolnira. Bohater staje do walki z czasem, gdzie stawką jest uratowanie Asgardu przed nadchodzącym Ragnarokiem - zagładą jego rodzinnego świata i cywilizacji Asgardu, który znajduje się pod panowaniem bezlitosnej bogini, zwanej Hela. Jednakże aby osiągnąć swój cel, bohater musi wpierw przetrwać śmiertelnie niebezpieczny turniej gladiatorów, podczas którego stanie do walki na przeciwko byłego sojusznika i członka Avengers - Niesamowitego Hulka!

Obsada: Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Anthony Hopkins (Odyn), Cate Blanchett (Hela), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Skurge), Sam Neill, Benedict Cimberbatch (Doktor Strange).

RagnarokFot. Materiały Prasowe

Reżyserem filmu jest Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Christopher Yost i Craig Kyle. Thor: Ragnarok wejdzie do naszych kin 3 listopada 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały Prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Karczyński

Dominik Karczyński

Stały współpracownik

O mnie:

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.