• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom zdjęcia do Ant-Man and the Wasp rozpoczną sie nie w czerwcu, jak zakładano, a w lipcu i to przy bardzo napiętym harmonogramie. Marvel zajmuje się bowiem przygotowaniem m.in. filmu Black Panther oraz Avengers: Infinity War wraz z jej sequelem, może więc nadać inny priorytet dla dalszych przygód Scotta Langa. Sukces Ant-Mana uświadomił jednak studio, że warto nakręcić kolejną część, a także odpowiednio zmienić plany, zwłaszcza otrzymując prawa do ekranizacji historii związanych ze Spider-Manem (uwzględniono więc Spider-Man: Homecoming przy rezygnacji z innych projektów). Nie wiadomo, czy pojawią się dalsze opóźnienia w związku z pracą nad Ant-Man and the Wasp.

Zobacz również: Ant-Man and the Wasp - Michael Douglas potwierdził swój udział w widowisku!

The WaspFot. Materiały prasowe

Obsada: Paul Rudd powróci jako Scott Lang/ Ant-Man, Evangeline Lilly jako Hope van Dyne/ Wasp oraz Michael Pena w roli Luisa. Nie wiemy jeszcze czy do sequela powrócą pozostałe postaci z pierwszej części filmu. Michael Douglas wspominał, że bardzo chciałby ponownie pojawić się w produkcji, chociaż jego rola na pewno byłaby w porównaniu do pierwszego filmu bardzo ograniczona. Krążą również plotki o podpisaniu przez Sharon Stone kontraktu z Marvelem obejmującego zagranie przez nią w przyszłym filmie wytwórni tajemniczej bohaterki. Jedną z realnych możliwości jest wcielenie się aktorki w pierwszą Wasp - żonę Hanka Pym'a oraz matkę Hope. Ta informacja nie została jednak jak na razie potwierdzona.

Reżyserem filmu ponownie będzie Peyton Reed, nad scenariuszem pracują Andrew Barrer i Gabriel Ferrari, którym pomaga również Paul Rudd. Producentem wykonawczym widowiska jest Kevin Feige. Film wejdzie na ekrany naszych kin już 6 lipca 2018 roku!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.