the old guard background Advertisement

Hugh Jackman i Noomi Rapace z głównymi rolami w biografii Enzo Ferrariego!

Długo wyczekiwany film Michaela Manna dotyczący Enzo Ferrariego wraca na dobre tory po ponad roku, kiedy to Christian Bal zrezygnował z udziału w projekcie. Trwają właśnie negocjacje pomiędzy Hugh Jackmanem oraz Noomi Rapace, w celu obsadzenia ich w głównych rolach produkcji. Jackman miałby zagrać samego Enzo, a Rapace będącą z nim w separacji żonę, Lindę. 

enzo ferrari

Zobacz również: Tom Hanks i Meryl Streep w nowym filmie Stevena Spielberga!

Enzo Ferrari urodził się 18 lutego 1898 roku i zmarł 14 sierpnia 1988. Poświęcił całe swoje życie na projektowanie sportowych i osobowych samochodów. Zostająć w 1924 oficjalnym kierować Alfa Romeo, w ciągu pięciu lat założyć firmę Scuderia Ferrari w Modenie. Niedługo później Ferrari odniósł nad konkurencją 5000 zwycięstw na światowych trasach, zostając współczesną legendą. w przemyśle motoryzacyjnym. Akcja filmu Michaela Manna osadzona ma być w roku 1957, a przedstawiana historia dotyczyć będzie prawdopodobnie rywalizacji pomiędzy Ferrarim, a braćmi Maserati.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?