• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Reżyser sequela Jurassic World J. A. Bayona postanowił podzielić się w internecie pierwszym zdjęciem z przyszłorocznego widowiska. Fotografia przedstawia bliżej nieznaną dziewczynkę, która wpatruje się w czaszkę Triceratopsa. Choć w pomieszczeniu widać szkielety dinozaurów, to nie do końca przypomina ono muzeum.

Warto przypomnieć, że swego czasu po internecie krążyły informacje o castingu i poszukiwaniu dziewczynek do obsadzenia roli 9-letniej dziewczynki o imieniu Lucy. Tak więc mogło chodzić właśnie o tę postać ze zdjęcia.

jwphotoFot: materiały prasowe

Dodatkowo aktorka Bryce Dallas Howard 8. dnia zdjęć na planie filmu, udostępniła na Twitterze zdjęcie dziewczynki z podpisem:

Zobacz również: Thor: Ragnarok - solidna porcja nowych zdjęć!

J.A. Bayona (NiemożliweSiedem minut po północy) wyreżyseruje Jurassic World 2 na podstawie scenariusza spod pióra Colina Trevorrowa i Dereka Connolly'a. Przed obiektywem kamery na planie filmowym omawianej produkcji pojawią się następujące gwiazdy: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones, Justice Smith, Rafe Spall, Ted Levine i Daniella Pineda. Frank Marshall oraz Steven Spielberg wyprodukują obraz, którego premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku. Tymczasem zdjęcia do widowiska mają ruszyć już w marcu. 

źródło: heroichollywood.com, ew.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Patryk Supeł

Patryk Supeł Supeł

Redaktor

O mnie:


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.