Advertisement

Jurassic World 2 – Tajemnicza postać na pierwszych zdjęciach!

Reżyser sequela Jurassic World J. A. Bayona postanowił podzielić się w internecie pierwszym zdjęciem z przyszłorocznego widowiska. Fotografia przedstawia bliżej nieznaną dziewczynkę, która wpatruje się w czaszkę Triceratopsa. Choć w pomieszczeniu widać szkielety dinozaurów, to nie do końca przypomina ono muzeum.

Warto przypomnieć, że swego czasu po internecie krążyły informacje o castingu i poszukiwaniu dziewczynek do obsadzenia roli 9-letniej dziewczynki o imieniu Lucy. Tak więc mogło chodzić właśnie o tę postać ze zdjęcia.

jwphoto

Dodatkowo aktorka Bryce Dallas Howard 8. dnia zdjęć na planie filmu, udostępniła na Twitterze zdjęcie dziewczynki z podpisem:


Zobacz również: Thor: Ragnarok – solidna porcja nowych zdjęć!

J.A. Bayona (NiemożliweSiedem minut po północy) wyreżyseruje Jurassic World 2 na podstawie scenariusza spod pióra Colina Trevorrowa i Dereka Connolly’a. Przed obiektywem kamery na planie filmowym omawianej produkcji pojawią się następujące gwiazdy: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones, Justice Smith, Rafe Spall, Ted Levine i Daniella Pineda. Frank Marshall oraz Steven Spielberg wyprodukują obraz, którego premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku. Tymczasem zdjęcia do widowiska mają ruszyć już w marcu. 

źródło: heroichollywood.com, ew.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?