• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

W sezonie letnim zobaczymy wielkie widowisko science-fiction od twórcy Piątego elementu, Luca Bessona. Wcześniej jednak możemy sprawdzić inne jego dzieło zatytułowane Wrota Bohaterów. Francuski filmowiec nie odpowiada co prawda za reżyserię tego obrazu, lecz wraz z Robertem Markiem Kamenem (Transporter, Uprowadzona) napisał do niego scenariusz, dodatkowa za produkcję odpowiada firma Bessona - Europacorp. Stanowisko reżysera piastuje natomiast Matthias Hoene, mający na swoim koncie zaledwie dość niszowe horrory jak Cockneys vs Zombies. Teraz jednak postawiono na nieco bardziej familijne klimaty. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun tego niezwykłego filmu akcji, łączecego ze sobą elementy fantasy i science-fiction.

Zobacz również: Wściekły Nick - recenzja filmu z Tilem Schwaigerem

Fabuła Wrót Bohaterów opowiada o zapalonym, nastoletnim graczu, Jacku. Nie do końca dobrowolnie i świadomie chłopak przenosi się do wirtualnego świata gry, w której jeszcze niedawno wymiatał na ekranie. Teraz przyjdzie mu bezpośrednio sprawdzić się w brutalnym świecie action-RPG, pełnym bezlitosnych zabójców i twardych wojowników. Jego celem jest ocalenie księżniczki przed ślubem z brutalnym Arunem oraz odzyskanie wielkiego skarbu. W roli głównego czarnego charakteru występuje Dave Bautista (Riddick, Strażnicy Galaktyki), a towarzyszy mu cały zastęp mało znanych aktorów. Film ma trafić do polskich kin już 17 marca 2017 roku.

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.