• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wygląda na to, że aktorska wersja disneyowskiego Aladyna nie będzie cierpiała na popularne ostatnio oskarżenia o wybielanie obsady filmu, jako, że ekipa castingowa poszukuje zdolnych młodych aktorów z Bliskiego Wschodu, mających wcielić się w tytułowego złodziejaszka oraz jego miłość Dżasminę. Jak głosi poniższy afisz, poszukiwane są osoby w wieku 18-25 lat, potrafiące śpiewać oraz tańczyć. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w lipcu tego roku.

casting aladynFot. Twitter

Zobacz również: Thor: Ragnarok - solidna porcja nowych zdjęć!

Oficjalny opis animacji z 1992 roku: W cudownym mieście Agrabahu, Aladyn - sprytny uliczny złodziejaszek i jego psotna małpka Abu walczą, by wyswobodzić piękną księżniczkę Dżasminę z rąk złego czarownika Dżafara. Całe życie Aladyna zmienia się za jednym potarciem magicznej lampy. Uwalnia z niej lubiącego wyśmienitą zabawę, zmieniającego kształty Dżina, który spełniając 3 wypowiedziane przez Aladyna życzenia, wysyła go w niesamowitą, pełną niespodzianek podróż. 

Reżyserem aktorskiej wersji jest twórca Przekrętu oraz Porachunków, Guy Ritchie, a scenariusz napisze John August. Film nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Napięty kalendarz premier produkcji live-action Disneya składa się z następujących projektów: Piękna i BestiaKról Lew, Księga dżungli 2Cruella, Czarownica 2DumboJaś i FasolaKubuś i przyjacielePinokioAladynNight on Bald Mountain, MulanMała syrenka i Miecz w kamieniu. Ponadto powstają również aktorskie wersje Dzwoneczka z Reese Witherspoon w roli głównej i Piotrusia Pana - oba projekty będą ze sobą połączone.

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.