Advertisement
banner

Aladyn – ruszają castingi do głównych ról!

Wygląda na to, że aktorska wersja disneyowskiego Aladyna nie będzie cierpiała na popularne ostatnio oskarżenia o wybielanie obsady filmu, jako, że ekipa castingowa poszukuje zdolnych młodych aktorów z Bliskiego Wschodu, mających wcielić się w tytułowego złodziejaszka oraz jego miłość Dżasminę. Jak głosi poniższy afisz, poszukiwane są osoby w wieku 18-25 lat, potrafiące śpiewać oraz tańczyć. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w lipcu tego roku.

casting aladyn

Zobacz również: Thor: Ragnarok – solidna porcja nowych zdjęć!

Oficjalny opis animacji z 1992 roku: W cudownym mieście Agrabahu, Aladyn – sprytny uliczny złodziejaszek i jego psotna małpka Abu walczą, by wyswobodzić piękną księżniczkę Dżasminę z rąk złego czarownika Dżafara. Całe życie Aladyna zmienia się za jednym potarciem magicznej lampy. Uwalnia z niej lubiącego wyśmienitą zabawę, zmieniającego kształty Dżina, który spełniając 3 wypowiedziane przez Aladyna życzenia, wysyła go w niesamowitą, pełną niespodzianek podróż. 

Reżyserem aktorskiej wersji jest twórca Przekrętu oraz Porachunków, Guy Ritchie, a scenariusz napisze John August. Film nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Napięty kalendarz premier produkcji live-action Disneya składa się z następujących projektów: Piękna i BestiaKról Lew, Księga dżungli 2Cruella, Czarownica 2DumboJaś i FasolaKubuś i przyjacielePinokioAladynNight on Bald Mountain, MulanMała syrenka i Miecz w kamieniu. Ponadto powstają również aktorskie wersje Dzwoneczka z Reese Witherspoon w roli głównej i Piotrusia Pana – oba projekty będą ze sobą połączone.

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?