• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wygląda na to, że mamy nową faworytkę do roli Domino. Odkąd ujawniono, że postać ta pojawi się w kontynuacji hitu z 2016 roku, z rolą łączone było wiele aktorek. Wpierw blisko wcielenia się w tę postać była MacKenzie Davis, a ostatnimi tygodniami wiele źródeł było wręcz pewne angażu Kerry Washington. Teraz dowiadujemy się, że twórcy w roli Domino widzą aktorkę Janelle Monae, znaną chociażby z dwóch nominowanych do Oscara produkcji - Ukrytych działań oraz Moonlight, który to w efekcie zgarnął tę statuetkę.

Źródłem takowej informacji castingowej jest That Hashtag Show, według którego była piosenkarka i autorka tekstów ma olbrzymią szansę pojawić się w kontynuacji przygód Najemnika z niewyparzoną gębą. Portal zastrzega sobie, że nie jest to oficjalna informacja i żadne umowy nie zostały jeszcze podpisane. Manoe jest faworytką, jednak nie oznacza to, że w efekcie końcowym to ona dostanie tę rolę.

domino and wolverineFot. Materiały prasowe

Domino, która naprawdę nazywa się Neena Thurman, to najemniczka, sojuszniczka i obiekt westchnień Cable’a, który również ma zaliczyć debiut na dużym ekranie. Obydwoje są też członkami grupy X-Force, której zalążek zapewne zobaczymy w Deadpoolu 2.

Wartym odnotowania jest to, że w jednej z komiksowych serii o grupie X-Force, zmiennokształtna mutantka Copycat przez blisko rok podszywała się pod postać Domino. Copycat była też inspiracją dla postaci Vanessy, ukochanej Wade’a Wilsona, granej w Deadpoolu przez Morenę Baccarin, jednak w filmie nie było jakiejkolwiek wzmianki o tym, czy jest ona mutantką i czy twórcy ewentualnie mogą wykorzystać w ten motyw w kontynuacji.

Za reżyserię Deadpoola 2 odpowiadać będzie David Leitch (John Wick). Autorami scenariusza ponownie będzie duet Paul Wernick i Rhett Reese. W filmie prócz tytułowego bohatera zobaczymy wspomnianego Cable’a i Domino. Nie wiadomo jeszcze którzy bohaterowie z pierwszej części pojawią się w kontynuacji.

Źródło: Comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.