• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Jeśli jeszcze pozostały wam jakiekolwiek strzępki złudzeń, że Hollywood jest zainteresowane oryginalnością swoich produkcji, to w tym momencie zostaniecie ich brutalnie pozbawieni ... Mark Wahlberg, ostoja stronnictwa antykomiksowego we Fabryce Snów, już wkrótce bowiem porzuci swe przekonania i stworzy takową rysunkową historię! Co więcej, nie będzie to sama sztuka dla sztuki, lecz sztuka napisana pod filmową adaptację, w której aktor miałby zagrać główną rolę! Cóż, osobiście pachnie mi to stratą potencjału ludzkiego oraz sił roboczych (o finansach nawet nie wspominam), ale kto bogatemu zabroni ...

Zobacz również: Cate Blanchett wskazała źródło swojej moralności! Znajduje się ono ... między jej nogami!

Portal Slashfilm podał do publicznej wiadomości, iż uznany wydawca w branży - Vault Comics - podjął współpracę z Wahlbergiem oraz z jego zawodowym partnerem Stephenem Levinsonem w celu opatentowania nowej komiksowej serii o tytule Alien Bounty Hunter. Już we wstępnym stadium rozwoju podjęto ponadto decyzję o przygotowaniu gruntu pod przeniesienie tytułu na wielkie ekrany, co choć może zbijać z tropu, to nie jest szczególnym ewenementem - w przeszłości mieliśmy do czynienia z podobnymi sytuacjami, a za przykład niech posłużą Kowboje i Obcy czy Niepamięć. Wracając jednak do Alien Bounty Hunter ... Do sieci trafił opis zeszytu, w którym przedstawiony zostaje nam łowca nagród imieniem Ben Madsen (no po prostu brzmi identycznie jak Mark Wahlberg) oraz jego brudna profesja. Jedno z jego zleceń nie kończy się jednak zgodnie z przewidywaniem, a ofiarą bynajmniej nie był przedstawiciel ludzkiego gatunku. Zaintrygowany tym odkryciem dociera do sekretnej enklawy "obcych" na Ziemi, gdzie skrywają się najbrutalniejsi kosmiczni złoczyńcy. I co się dzieje? Wahlbergowanie! Wjazd z buta na chatę i pogrom! 

pain gain 55008295 1418x1022Fot. materiały prasowe / Choć w sumie Mark Wahlberg równie dobrze może zagrać kosmitę. Spójrzcie tylko - tak nie wyglądają ludzie!

Wahlberg oraz Levinson zdążyli nawet wydać już wspólne oświadczenie, które - jak możecie się domyślić - pełne jest entuzjazmu i pasji względem podjętego projektu. No spójrzcie tylko na te słowa:

Duża część współczesnych wielkich marek zaczynała w branży komiksowej, a my zawsze staramy się angażować w proces tworzenia historii od samych jej korzeni.

Czego chcieć więcej? Jest komiks, jest akcja, jest umięśniony przystojniak, będzie film, będzie kasa. Przepis na sukces w przemyśle filmowym jest niezwykle prosty.

peohkbucllq2zlauofrfFot. materiały prasowe

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.