• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W nadchodzącym reboocie Power Rangers obok nowej Rity Repulsy, którą zagra Elizabeth Banks, możemy też ujrzeć odmienionego pomocnika złej czarownicy zwanego Goldar. Nie posiada on jednak, w odróżnieniu od swego pierwowzoru, twarzy, a reżyser Dean Israelite wolał zrezygnować z obdarzania go osobowością, na rzecz upodobnienia do kaiju odpowiadającego złej naturze Rity. Andrew Menzies, scenograf pracujący przy filmie, przyznał, że "rozmawiał z Deanem na temat braku twarzy u Goldara i jego odstraszającego wyglądu. Jest on jednak przedłużeniem charakteru samej czarownicy, która jest nie do powstrzymania". [...] Myślę, że jako ludzie zawsze poszukujemy odbicia osobowości w czyjejś twarzy. Jeśli ulega ona częstym zmianom, staje się to straszne. Gdyby poruszała się, jak czekolada i ciągle płynęła, nie moglibyśmy ją zrozumieć". Chcąc uniknąć wykreowania postaci "zbyt jadalnej", Menzies i Israelite przestudiowali hipnotyzujące oddziaływanie płynnej zawiesiny, która naśladuje podatność na odkształcenia występujące względem złota.

GoldarFot. Entertainment Weekly

Zobacz również: Nowy klip i zdjęcia do Power Rangers!

Opis dystrybutora filmu: Power Rangers wytwórni Saban podąża śladami pięciu zwyczajnych licealistów, którzy muszą stać się kimś niezwykle wyjątkowym, kiedy uświadamiają sobie, że ich małe miasteczko Angel Grove - a także cały świat - staje na skraju zniszczenia za sprawą zagrożenia w postaci obcej cywilizacji. Wybrani przez los, młodzi bohaterowie szybko dochodzą do wniosku, że są jedynymi osobami, które mogą uratować ludzkość przed zagładą. Jednakże, aby podołać temu zadaniu, wpierw będą musieli się zmierzyć z własnymi problemami życia codziennego oraz utworzyć zgraną grupę Power Rangers, zanim będzie za późno.

W obsadzie filmu Power Rangers znajdują się następujące gwiazdy: Elizabeth Banks (Rita Repulsa) Becky G (Trini), RJ Cyler (Billy), Naomi Scott (Kimberly), Ludi Lin (Zack), Dacre Montgomery (Jason), Bryan Cranston (Zordon) i Bill Hader (Alpha 5). Z kolei reżyserią obrazu zajął Dean Israelite (Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj), który kręcił młodzieżowe widowisko na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa (Kong: Skull Island, Giganci ze stali), Burka Sharplessa & Matta Sazama (Dracula Historia Nieznana), Zacka Stentza & Ashleya Millera (X-Men: Pierwsza klasa, Thor) oraz Maxa Landisa (Kronika). Producentami Power Rangers są: Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey i Marty Bowen.

Power Rangers pojawią się w polskich kinach już 24 marca 2017 roku.

Źródło: Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia: Entertainment Weekly

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.