• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Chciałoby się krzyknąć - Co ten Deadpool! Ledwie kilka godzin temu informowaliśmy Was o potencjalnym castingu aktorki Janelle Manoe do roli Domino. Ale to wszystko była zmyłka, którą dogadaliśmy z Ryanem Reynoldsem, który dosłownie kilka minut temu ogłosił na swoim Twitterze, kto wcieli się w tę postać. A aktorką tą jest Zazie Beetz, znana z takich produkcji, jak Atlanta czy Easy. Co tu więcej dodawać, pannie Beetz gratulujemy i czekamy, aż Reynolds łaskawie ogłosi światu, kto wcieli sie w postać Cable'a!

 

Krótki opis Domino: Seksowna, gibka i wysportowana. Zna się na żartach. Neena to twardzielka, która skrywa swoje uczucia. Posiada wiele umiejętności, jest pewna siebie i uzbrojona w… no cóż ZBROJĘ… i kuloodporny sarkazm. Jednak pod tą warstwą ochronną jest tak naprawdę wrażliwa, czasem też miękka, a resztki jej człowieczeństwa pozostają nienaruszone. Na scenie zobaczymy jej obydwa oblicza. W momencie gdy nie jest w stanie dostać tego co chce poprzez przekleństwa, obelgi i groźby, wtedy właśnie powinniśmy ujrzeć to drugie oblicze. Czasem ciężko jej opuścić broń, bowiem w społeczeństwie najemników, w którym się wychowała, okazanie współczucia i litości jest wręcz żenujące. Będziemy czuć się bardziej komfortowo, gdy zabije Silbermana, niż gdy powie słowo - Proszę.

Zazie BeetzFot. Materiały prasowe

Za reżyserię Deadpoola 2 odpowiadać będzie David Leitch (John Wick). Autorami scenariusza ponownie będzie duet Paul Wernick i Rhett Reese. W filmie prócz tytułowego bohatera zobaczymy wspomnianego Cable’a i Domino. Nie wiadomo jeszcze którzy bohaterowie z pierwszej części pojawią się w kontynuacji.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.