• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Według portalu Deadline do obsady nowego projektu wytwórni Disney, a mowa tutaj o aktorskiej wersji bajki Dumbo, którą wyreżyseruje niezwykle utalentowany Tim Burton, dołączy prawdopodobnie Danny DeVito! Aktor jest w trakcie negocjacji swojej roli. Jeśli zgodzi się przyjąć zaoferowaną mu propozycję, to wystąpi w produkcji jako Medici, czyli właściciel małego cyrku, który zostaje przejęty przez głównego filmowego złoczyńcę - Vandemere'a. Warto tutaj dodać, że w trakcie negocjacji swojej roli w rzeczonym obrazie jest również Eva Green. Poza tym oboje mieli już okazję współpracować z Timem Burtonem. Green na planie produkcji Mroczne cienie i Osobliwy dom Pani Peregrine, DeVito zaś podczas kręcenia Powrotu Batmana, Marsjanie atakują! i Dużej ryby.

Dumbo trafił do kin 1941 roku i był czwartym pełnometrażowym, animowanym filmem wytwórni Disney. Produkcja opowiadała historię młodego, cyrkowego słonia, który nie przepadał za swoimi wielkimi uszami. Jednakże pewnego dnia zwierzęcy bohater odkrył, iż może jej wykorzystać do wzbicia się w powietrze i latania Nowa wersje niewątpliwego przeboju będzie mieszanką efektów CGI z filmem aktorskim. Scenariusz do projektu sporządził Ehren Kruger.

185775.1Fot. Kadr z filmu Dumbo

Zobacz również: Deadpool 2 - Zazie Beetz oficjalnie w roli Domino!

Jeśli wytwórnia Disney zachowa wysoką formę prezentowaną w filmach Kopciuszek czy Księga dżungli, to kinomani mogą się spodziewać kolejnego globalnego hitu.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.