• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W oceanach swobodnie i beztrosko pływa się tysiące gatunków ryb, a w związku z tym są również różne filmy o Małych Syrenkach. Zatem przejdźmy do rzeczy... Poniżej znajdziecie zwiastun filmu zatytułowanego Mała Syrenka, lecz nie jest to z pewnością trailer tej produkcji, na którą moglibyście czekać. News bowiem nie dotyczy tutaj ani nowego projektu Disneya z Linem-Manuelem Mirandą, ani też dzieła wytwórni Universal z Chloë Moretz w tytułowej roli, które to rozwijane jest od 2015 roku. Nic z tych rzeczy. Zresztą przekonajcie się sami.

Zobacz również: Dumbo - Danny DeVito prawdopodobnie dołączy do obsady filmu!

Nowe ujęcie klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena pochodzi od Conglomerate Media i Kingsway Productions. Film podąża śladami młodej dziewczyny (Loreto Peralta) i jej brata reportera (William Moseley), którzy udają się do małego miasteczka położonego nad rzeką Missisipi, w celu spotkania się z pewną kobietą. Według plotek jest ona legendarną syreną (Poppy Drayton).

Scenariusz do produkcji sporządził Blake Harris. Ponadto twórca razem Chrisem Bouchardem również wyreżyserował młodzieżowe widowisko. W obsadzie omawianego filmu znajdują się także: Shirley MacLaine, Gina Gershon i Armando Gutierrez.

Premiera The Little Mermaid będzie miała miejsce tegorocznego lata.

Źródło: EW.com / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.