• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Jedna z najpopularniejszych ostatnio blond aktorek w Hollywood najwyraźniej zasmakowała w kinie sensacyjnym. Po intrygującej roli w Szybkich i Wściekłych 8 będziemy mogli zobaczyć Charlize Theron w kolejnym filmie przepełnionym walkami wręcz i strzelaninami. To przynajmniej obiecuje opublikowany dzisiaj pełen zwiastun filmu Atomic Blonde, który możecie obejrzeć poniżej. Spece od marketingu niewątpliwie wiedzieli, jak zachęcić męską część widowni i już w tym klipie zawarli przebłyski niezwykle interesującej sceny, w której to Theron nawiązuje bliskie stosunki z francuską tajną agentką (w tej roli Sofia Boutella). Także na pewno znajdzie się miejsce nie tylko na przemoc, ale również i miłość.

Atomic Blonde opowiada o brytyjskim szpiegu, który w czasie Zimnej Wojny zostaje wysłany do komnistycznego Berlina, aby odnaleźć listę podwójnych agentów oraz pomścić śmierć agenta MI6. W roli głównej zobaczymy oczywiście Charlize Theron, lecz oprócz niej na ekranie pojawi się też James McAvoy (Split), Toby Jones (Anthropoid) oraz John Goodman (Kong: Wyspa czaszki). Całość reżyseruje twórca hitu John Wick 2 - David Leitch. Polska premiera Atomic Blonde przewidywana jest na 4 sierpnia 2017 roku.

Zobacz również: od modelingu do aktorstwa...

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.