• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

James Cameron poinformował o tym, że na Avatar 2 trzeba będzie niestety poczekać nieco dłużej. Słowa te potwierdził na łamach The Toronto Star wykluczając jednocześnie poprzednią datę premiery, jaką był 2018 rok i brak wyznaczenia konkretnego terminu wejścia filmu na ekrany kin. Co ciekawe, pesymizm względem wcześniejszych planów przejawiała także w zeszłym roku Sigourney Weaver wypowiadając się na łamach The Hollywood Reporter, że nie jest przekonana, co do wywiązania się z tego terminu. Mówiła wtedy: "jeszcze nie rozpoczeliśmy prac, więc nie wiem na ile jest to data realistyczna, jednak wydaje mi się, że film będzie bardzo ekscytujący. [...] Przeczytałam trzy z czterech scenariuszy sequeli i są one bardziej interesujące od tego zaprezentowanego w pierwszej części".

Avatar 2Fot. Filmweb

Zobacz również: Avatar 2 - znamy datę rozpoczęcia prac nad filmem!

Pierwsza część filmu, która miała swoją premierę w 2009 roku, stała się kasowym sukcesem zarabiając ponad 3 mld dolarów i wywierając duży wpływ na popkulturę. Reżyser ma w planach zrealizowanie jeszcze czterech części. Avatar 3 (planowana data premiery to 2020 rok) ma przybliżyć inne księżyce planety Polifem, a Avatar 4 (2022) ma być czymś w rodzaju prequela. Avatar 5 prawdopodobnie zawita do kin w 2023 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: The Hollywood Reporter

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.